«1...2122232425...50»

Felhasználó
7 éve
Ati is szereti m8! :)
Snowi meg szereti Ati meg Yeti!
Snowi picit szereti Kungee is azért!
Szabályokat meg úgy szereti ahogy Ő mondja, nem szereti ha valaki ellent mond neki! :p
A legközelebbi CW-n m8 lesz. Pont. Ez a szabály! Aki nem mer így kiállni az meg nyuszi! Nekem semmi gondom m8-al, pl Devát és Sallt is jobban szeretem ha azzal zúz mint mp5-el.
Ja , juteszembe a CW-n tényleg Sall is ott volt ? Azt pletykálják hogy egy másik accot lenyult?!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
7 éve
Lesz visszavágó? xd
5CnueVR.gif

Felhasználó
7 éve
Én! xd

Mert hogy ez nem maradhat ennyiben! :p

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
7 éve
Lel.
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
7 éve
Ha én valakinek beanyázok annak már oka van rendesen!
Mindenesetre csak annyi volt hogy majd a printeket amit csináltam arról amiket írt chaten Yetinek , érdeklődött kinek küldöm ugyan ha-ha! (Anyádnak :p )
Szóval ha ezt anyázásnak gondolod akkor ám legyen. De az hogy ezt a gördeszkás ficsúrt megkérem priviben pls ne piszkálja már Yetit, Yetinek is írom hogy nem lenne jó senkinek hogy bántsák egymást, béküljenek.
Ez a nyipác homokos Kung meg folyamatosan basztatta idiótázta, és mivel Yeti nem reagált egyre jobban cikizte azért is hogy "kikapcsolta chatet", közbe már engem is kóstólgatott az állatja ezért írtam amit írtam.
Ha már belekezdtél a dologba akkor ez is hozzá tartozik.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
7 éve
Rolleres* XD
Rendes gyerek amúgy :D
Mindenesetre Snowinak mindig igaza van! Ami meg lett megbeszélve , az meg van beszélve.
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Elit
7 éve
Én még mindig úgy tudom, hogy senki anyját nem említettem, és te is ugyan úgy kóstolgattál engem, nyilván nem leszek akkor már én sem jófej. Köszönöm a szép szavaid felém Snow, simán nem érdekel, ha anyám "szájra" veszi valaki, legyen az bárki, nem tűröm el. A hobbim gúnyolása, és a nemi identitásom megkérdőjelezése miatt ezek után még csak nem is bánom, hogy kivágtalak, és amit Yetinek mondtam. És ha pedig ezt törölni fogod, az számodra szánalmas.

Legutóbb szerkesztve TheTattooedKoala által.


Felhasználó
7 éve
Én még mindig úgy tudom, hogy senki anyját nem említettem, és te is ugyan úgy kóstolgattál engem, nyilván nem leszek akkor már én sem jófej. Köszönöm a szép szavaid felém Snow, simán nem érdekel, ha anyám "szájra" veszi valaki, legyen az bárki, nem tűröm el. A hobbim gúnyolása, és a nemi identitásom megkérdőjelezése miatt ezek után még csak nem is bánom, hogy kivágtalak, és amit Yetinek mondtam. És ha pedig ezt törölni fogod, az számodra szánalmas.


Mit nem tűrsz el kis pöcs? Egyáltalán jársz még suliba? Rád férne még kis tudás beszipkázása..... Nem szidtam Anyád, csak jeleztem majd neki elküldöm a prineteket lássa hogy milyen hülyegyereket sikerült összehozni a faterral. Olyat aki nem ért a szép szóból és piszkálja azt is aki csendben ellövöldözne. Ha kóstolgattalak miatta azért volt mert láttam hiába írok levelet, hiába szólok chaten is hagyd már abba, mint egy gyagya csak folytatod csak azért is cseszteted Yetit.
Azt meg hogy kivágtál? Ha nézted chatet elköszöntem mert elegem volt a gyagyaságaidat olvasni, közben láttam hogy épp kidobtál a játékból ami elég szánalmas hogy egy dolgot így zársz le hogy homokba dugod a fejed, és erőlködsz itt milyen óriási hatalmad van, kedvedre kirakhatsz valakit ha úgy gondolod?!
Bravóóó húdemenő vagy! Grat! Menj rollerezz a fiukáiddal, és járd el nekik a nászkacsatáncot 3x közben meséld el milyen nagy hatalmú kölök vagy hogy kivágtál a játékból. :D

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Elit
7 éve
Tudod, szerintem elég szánalmas vagy, hogy ennyi idősen még mindig itt tengeted a napjaid, és komolyan képes vagy leállni vitatkozni fele annyi idős emberekkel, mint te. Ha annyira kurva okos vagy Snow, áruld csak el, miért lett az FC-ből elit2? A jó, profi játékosok neked senkik, neked olyanok kellenek, akik killhajcsárok. Yetit is azért pátyolgatod, hogy legyen, ki öljön a kis élettelen szaros kis klánodban.
Nem dugtam homokba a fejem, itt vagyok, ennyire minimum ismerhetnél, hogy én nem az vagyok, aki a szánalmas kis szavaidat beissza, mint Yeti, és megfogadom a tanácsaid.
Kezdj el kicsit gondolkozni légyszives, hogy aki itt egyedül szánalmas kis pöcs az te, és Yeti vagytok. Ez a játék rég nem ér már annyit, hogy ezen kezdjen el valaki depressziózni, ezentúl is sajnálom Yeti, hogy nem tudom én felvágni függőlegesen az ereid, ha nem vagy éppen toppon.
Ennyit az FC-ről. Sose volt jó klán, de aztán mostmár a "vezér" is megmutatta, hogy milyen szégyen ez az egész.

Felhasználó
7 éve
Ha ha ezt jól megmondtad, az a baj hogy nem mindig az számít hogy te mit gondolsz, sőt a legkevésbé se az....
Sorold akkor kik nálunk a killhajcsárok?
Persze de legalább nem farmolnak, meg csinálnak este maguknak kbwart akkor sem.
Ja az nem killhajcsározásnak számít?! Az az okosság!
Az hogy meg azzal jössz én mennyi idős vagyok? Ha mázlid van pár év és te is ennyi leszel, és addigra hátha rájössz nem vitatkozom, hanem leírom a véleményem ami mondjuk eltér a tiedtől, de nem a valóságtól.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...2122232425...50»